Zdjęcia z wakacji – mix mediowy blejtram

Witajcie!

Kilka dni temu pod wpływem natchnienia oraz zachęcona wyzwaniem w Magicznej Kartce usiadłam do stołu, wzięłam blejtram i zaczęłam pracę. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Jest to moja druga praca tak bardzo mediowa. Pierwszą pochwalę się jak tylko ją wykończę – a powstała ona na warsztatach u niezwykle utalentowanej Olgi Hedwein.

Moim zdaniem taka forma ozdabiania zdjęć (mediowy blejtram)  jest świetną alternatywą dla zwykłej ramki. Doskonale prezentuje się zarówno na ścianie jak i na przykład na komodzie, dodaje uroku pomieszczeniu i oczywiście jest jedyna, niepowtarzalna, dopasowana do zdjęć.

W pracy użyłam sporo różnych produktów – papiery pochodzą z Magicznej Kartki: Wiosenna łąka 001, Rajski Ogród 09 oraz  napis z arkusza dodatków Rajski Ogród 10; tekturki – śliczne narożniki również są z Magicznej Kartki: Ornamenty. Media to głównie 13arts, m.in. gesso, medium żelowego, mikrokulki, mika perłowej, mgiełki, tusze splash; do tego tusze Distress Ink w wersji mini w różnych kolorach, brokaty, maski, półperełki, perełki w płynie i wiele innych.

Przyznam szczerze, że prace mediowe bardzo przypadły mi do gustu i choć są to jedne z pierwszych to na pewnie nie ostatnie. Już mam w głowie kolejne pomysły. :-)

Skoro zmotywowało mnie wyzwanie w Magicznej Kartce, to pracę zgłaszam właśnie na nie –

Mediowe wyzwanie na sierpień

Biure-udzial-w-wyzwaniu

Na blejtram’ie znalazły się również napisy „Special Day” wycięty z dodatków Magicznej Kartki oraz „Love”, który zrobiłam z gesso i przyozdobiłam brokatem (w prawym górnym rogu pracy). W związku z tym zgłaszam się również do Scrapki Wyzwaniowo na August challenge – Typesetting:

sw-board08-2015

Znalazły się również półperełki i perełki w płynie, więc idealnie pasują do wyzwania Bingo na blogu Studio 75 – wybrałam perła – wycinanka – sznurek. Perełek jest sporo, wycinanki – narożniki oraz sznurek – zrobiłam z niego kółko na mikrokulki oraz przewiązałam nim mini tagi. :-)

11665581_978511862194025_2884131189225087526_n

Zdjęcia pochodzą z naszych wakacji gdy synek był jeszcze bardzo malutki. Robienie jemu zdjęć to jedno z moich hobby, dlatego też zgłaszam ten blejtram również do Craftowego Ogródka na wyzwanie „Hobby z 7 Dots Studio”. Na pracy są zdjęcia, jest sznurek i są mini tagi:

baner wyzwania 7DS HOBBY

Skoro to wspomnienia z Wakacji to zgłaszam blejtram jeszcze na drugie wyzwanie w Craftowym Ogródku – Wakacje :-)

baner Bee Scrap Wakacje

Na zdjęciu jest palma, co sprawa że kwalifikuje się blejtram do wyzwania na Digi Scrap.pl – Wakacje, w związku z czym i tam się zgłaszam:

A paper texture or background with a natural feel.

A na koniec życzę wszystkim spokojnego weekendu – korzystajcie z ostatków lata! :-)

Pozdrawiam serdecznie!

podpis

12 comments

  1. Goga says:

    Praca naprawdę fajna, pełna detali, z pięknymi, letnimi kolorami dodającymi energii :) Po prostu zachwycająca!
    Dziękuję za udział w wyzwaniu CO 😉

Dodaj komentarz