„Tato co to? To tam? Tato powiedz!”

Od dłuższego czasu chciałam zrobić taką pracę, tylko nie wiedziałam jak. Brakowało mi natchnienia. Brakowało warsztatu. Wczoraj się odważyłam, a wszystko za sprawą wyzwania które ujrzałam w Diabelskim Młynie. Pomyślałam sobie „Teraz albo nigdy!”. Już na samym początku zaczęło się od problemu – „gdzie ja mam te małe blejtramy?!”. Przeszukałam pudła z moimi kreatywnymi przydasiami i już zawiedziona przypomniałam sobie o jeszcze jednym. :)  Były tam, czekały na mnie. Wybrałam zdjęcie, a chciałam aby był na nim mój mąż i synek. Wybrałam jedno z najbardziej klimatycznych (moim zdaniem) zdjęć z wakacji w zeszłym roku. Naszykowałam sobie potrzebne media, zabezpieczyłam matę i zabrałam się do pracy. Takiej frajdy i przyjemności już dawno nie miałam. Choć kartki czy pudełka bardzo lubię robić, to taka mediowa praca okazała się strzałem w 10! Także pewnie jeszcze nie jedna taka powstanie!

Rozpisałam się trochę… zapraszam do oglądania. Oto ramka przestrzenna!

Tak mi się podoba ta moja praca, że napatrzeć się na nią nie mogę. :) Zgłaszam ją więc na wyzwania:

* w Diabelskim Młynie – Wyzwanie z Eko Deco – są ptaszki z tekturki, są słowa :)

* Na strychu – Jesienny Pomarańcz – a tego koloru tutaj nie brakuje :)

jesiennypomarancz

* Scrapki – Wyzwaniowo – Wyobraź sobie – co tam leci?! :)

W pracy użyłam m.in.:

Tekturek z zestawu Summer City:

Maski w Kółeczka:

Pozdrawiam cieplutko

Scilla

9 comments

    • Scilla says:

      I didn’t thought about writing in english… now I see i schould. I promise I’ll be better next time. 😉 Feel free to visit and comment!

  1. Tusia Lech says:

    Prześliczna ramka! To jest właśnie to, co kocham w pracach mediowych – całkowita wolnośc tworzenia i brak ograniczeń :) Cieszę się bardzo, że i tobie się spodobało :) I dziękuję bardzo, że wzięłaś udział w naszym wyzwaniu na scrapki-wyzwaniowo :)

Dodaj komentarz